Žena s rtěnkou

Jana Panuš

Jsem pro své zákaznice kosmetickou poradkyní, kamarádkou a ženou, která ráda předává pozitivní energii

a krásu dál.

 

Věřím, že každá žena je krásná. 

Možná jen v začátku potřebuje poradit a ukázat, jak na to.

Líčení pleti

co dělám

Oblasti vizážistiky a péče o pleť se věnuji již 8 let.

 

Jako kosmetická poradkyně vám pomůžu dosáhnout perfektního vzhledu, ale mnohem radši vás naučím, jak se upravit sama, abyste mohla zářit každý den.

jak pracuji

Na mých kurzech vyzdvihuji přednosti každé ženy, které mnohdy vidím dříve než ona sama.

 

Mojí nejoblíbenější částí je závěr kurzu, kdy žena nemůže odtrhnout oči od zrcátka a zároveň si je jistá, že tohle zvládne aplikovat i ona sama v praxi doma.

Žena s rtěnkou
Můj příběh

Vše začalo tím, když jsem v 17 letech zažila hodinku krásy, kde jsem dostala poprvé rady a tipy, jak se správně starat  o svoji pleť a líčit se. Moje kosmetická poradkyně (později kamarádka a svědkyně 🙂) byla nádherná a bylo vidět, jak ji práce baví a jakou je inspirací pro ostatní ženy. 

Byla jsem nadšená a chtěla se všechno naučit. V první řadě pro sebe, protože jsem nevěřila, že bych jednou mohla vést podobné kurzy. Jakmile jsem se pár dovedností naučila, lákalo mě pomáhat ženám cítit se skvěle.

 

Tehdy jsem navíc hledala brigádu a koníček v příjemném prostředí, kde uvidím jak výsledky a spokojené lidi, ale zároveň si budu moct řídit svůj čas podle sebe. Tenkrát šlo samozřejmě o skloubení se školou a množstvím koníčků. Dnes, o pár let později, je to život v harmonii - dostatek času pro sebe a svoji rodinu společně se svobodnou kariérou, při které mohu pracovat jakkoli a odkudkoli a být přínosem pro ostatní ženy.

Zkrátka, hledala jsem brigádu a našla poslání 🙂