top of page
E92E9A59-074B-44B1-91F2-3F370C0DD62B.jpeg

Jananas beauty

 

Ahoj, jmenuji se Jana Panuš

a vítám Tě na této stránce! :-) 

 

Přeji, aby tohle místo bylo pro Tebe nejen jako možnost poznat mé služby, ale místo pro inspiraci,
poznání blíže tvé ženskosti
sebe sama. 

Vítám zde mé klientky i nové ženy!

Pokud budete mít jakékoli dotazy, napište mi vzkaz! Ráda se s vámi setkám na sociálních sítích
či na online beauty kurzech.

♥ Především se na vás těším osobně ♥

 

"Věřím, že každá žena
je krásná.

Možná jen v začátku potřebuje poradit
a navézt, jak na to."

Jananas Beauty.JPG
LOGO průhledné.png

Kdo jsem?

Studio

Jsem žena, která miluje svou práci. Mým snem už jako dítě (kromě být zpěvačkou😊 ) - bylo pomáhat ženám. Být psycholožkou pro ženy a mít krásnou kancelář😁 To se mi vlastně splnilo - dnes jsem svou vysněnou práci psychologie našla právě v mé práci, která mě naplňuje pocitem pomoci ostatním ženám k vytouženým výsledkům a sebevědomí. Je neuvěřitelné, že když se zaměříte na krásu a pozitivní myšlenky k sobě samé (ukážete to ostatním) - můžete skutečně pomoci.

kurzy

Pamatuji si doby, kdy jsem sama nevěděla, co se svou pletí a líčením. Dnes (už 10 let) učím ženy prostřednictvím svých kurzů (péče o pleť a líčení) najít cestu k jejich vlatsní kráse.

Svatba

Před 3 lety jsem se provdala a kromě parťáka na celý život ♥ jsem rozšířila své služby o práci s nevěstami - nejen v rámci Svatebního make-upu.

Fontana_salon

Právě po svatbě jsem začala pracovat v místě, kde jsme měli svatbu - a to jako provozní se zaměřením na svatební eventy. V roce 2021 na tomto místě jsme udělali nejen svatební studio pro nevěsty, ale můžete u nás najít více služeb v pči o pleť a tělo i pro veřejnost. Baví mě, že má práce je různá - jednou jsem sama s klientkou, poté pořádáme velkou svatbu od A-Z ♥

cestování

Asi jako každý dnes - miluji cestování a mám tolik míst na wish listu a snů, že tohle je jedna z věcí, která mě nutí prostě makat a růst 😁

joga

Ve volném čase si dělám každý den chvilku pro mé oblíbené rituály jako je jóga, vycházky, vzdělávání v osobním rozvoji a poslouchání podcastů. Dobíjím energii a ráda pracuji na sobě po všech těchto stránkách.

s lakkym

Aktuálně máme našeho nejlepšího parťáka Lakkyho, který nesmí chybět na žádným z našich českých výletů a dovolených.

marketing

Abych se úplně nenudila 😁, tak jelikož miluji kromě "emocionálního" rozvoje i čísla, růst a podnikání. Studuji dálkově obor marketing se zaměřením na budování vlastní značky.

výlety

A abych byla úplně upřímná - takto mě znají moji přátelé - jsem milovnice piva a po dobrém výšlapu je to to nej :D

vínko

A taky vína! 😁 Zkrátka důležité je vždy vše správně vyvážit a najít svůj balanc v životě. A tak jestli jsi dočetla až sem (klobouk dolů 😁) a souzníš s některými myšlenkami, věřím, že si budeme rozumět a ráda Tě poznám osobně nebo na mých online kurzech 😊 Jsi připravena zářit? 😍

co dělám

Oblasti vizážistiky a péče o pleť se věnuji již 8 let.

 

Jako kosmetická poradkyně vám pomůžu dosáhnout perfektního vzhledu, ale mnohem radši vás naučím, jak se upravit sama, abyste mohla zářit každý den.

jak pracuji

Na mých kurzech vyzdvihuji přednosti každé ženy, které mnohdy vidím dříve než ona sama.

 

Mojí nejoblíbenější částí je závěr kurzu, kdy žena nemůže odtrhnout oči od zrcátka a zároveň si je jistá, že tohle zvládne aplikovat i ona sama v praxi doma.

bottom of page